VOLÍME…

FOTOGRAFIU S PRÍBEHOM

Kladieme veľký dôraz na to, aby boli v projektoch na ktorých pracujeme, použité výhradne naše autorské fotografie. Klient si tak môže byť istý, že je jeho projekt jedinečný a naopakovateľný.


GRAFIKU S DÔVTIPOM

Vkusne zvolená grafika, príjemný motív (aj so skrytým odkazom) s dôvtipom, je skvelý námet pre propagáciu klienta, ktorý plánuje osloviť širokú škálu zákazníkov.


LOGO KTORÉ DÁVA ZMYSEL

Je to jedna z najdôležitejších súčastí firemnej identity. Nositeľ posolstva a histórie každej úspešnej spoločnosti. Snažíme sa preto, aby bol logotyp jednoduchý, a zároveň presne zobrazujúci identitu spoločnosti.


SLOGAN PRE VAŠE PODNIKANIE

Firemná propagácia bez chytľavého sloganu je ako dobrá whisky bez ľadu. Slogan s logotypom spoločnosti idú ruka v ruke popri efektívnej propagácii. Ďalším atribútom dobrej prezentácie sú vhodne zvolené texty.


PONÚKAME…


Tvorba web prezentácií (stránok) s kompletným servisom, na všetky dostupné platformy. Zabezpečíme pre Vás registráciu domény, hosting pre web stránku podľa potreby a pravidelnú aktualizáciu, podľa potrieb klienta.


Komplexné spracovanie grafického návrhu (plagát, brožúra, buletín, billboard,… čokoľvek) v digitálnej podobe, až po export pre ofset, respektíve digitálnu tlač. 


Dizajn a re-dizajn firemného loga, v rôznych kombináciách. Klient od nás dostane tri grafické návrhy. Finálne logo je spracované do potrebného formátu pre rôzne výstupy. Spolu s logom navrhneme v prípade požiadavky, aj vhodný firemný slogan.